lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 13639
Čeká na schválení: 364
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » egypt » plesy v pardubicích

Nejnovější v kategorii egypt:


Cihla - Wikipedie

Cihla - Wikipedie

Druhy cihel Wikimedia Commons nabízí obrázky, zvuky či videa k tématu Cihla Lícovka Lícovka je lícová cihla s průměrnými technickými vlastnostmi. Její využití je především estetické u staveb „ostrovního“ typu. Je asi o 1/4 menší než klasická cihla plná pálená. WF - Waalformat - mezinárodně standardizovaná jednotka pro lícové cihly; 1 WF = cihla o rozměrech 210 x 100 x 50 mm. Lícové cihly se využívají ve stavebnictví zejména v zemích západní a severní Evropy a v USA (např. v Nizozemsku, v Belgii, ve Velké Británii aj.) , v menší míře také v zemích střední a východní Evropy. Věncovka Věncovka je moderní cihla nahrazující bednění klasickými prkny při zakončení zdi tzv. věncem. Na okraj zdi se zezhora postaví z těchto tenkých cihel pás, zabraňující vytékání betonu. Dutá cihla Duté cihly se používají na stavbu příček a jiných konstrukci (současný název je příčkovka), kde je požadována lehkost.
Kategorie: plná cihla ceníkSeznam zdrojů na téma plesy v pardubicích:


Významné kulturní a sportovní akce 2011 - Město Pardubice
OBRAZEM: Maturitní ples budoucích sestřiček - Pardubický deník
2. reprezentační ples SK DFO Pardubice > Disco, plesy > Akce > Superevent.cz
Kvůli sporům o Ideon bude ples pardubického divadla přímo v hledišti - iDNES.cz
První studentský ples Univerzity Pardubice - Univerzita Pardubice
Kiss Delta : 92,9 fm Mladá Boleslav | 90,2 fm Kutná Hora | 90,7 fm Liberec | 91,1 fm Pardubice
Rezervace | Studentské plesy Univerzity Pardubice
Hudební skupina Milana Reinberka - Pardubice > Kde nás můžete vidět hrát
DK Dukla - ples, Pardubice (Rezervace vstupenek)
Bohaté šaty na maturitní plesy
Absolventské a maturitní plesy Gymnázia Pardubice Dašická | Facebook
Miroslav Bečička - živá hudba (nejen) na svatbu, kapela, Pardubice, plesy, taneční zábavy, svatba, karaoke...
ŠIK - kostýmy na karneval - Pardubice - Kalendář akcí
PLES PERNÍKU ® aneb PERNÍKÁŘSKÝ BÁL v Pardubicích - CYKLOTRASY.cz
SPŠE a VOŠ Pardubice :: aktuality
AKTUÁLNĚ: Plesy Univerzity Pardubice | SASÍCI
Kulturní dům Hronovická
Novinky a aktuality | Pivovar Pernštejn a.s.
Kultura a Společnost | Plesy a Tanec | Pardubický kraj | SEO zvýšení PageRank a SRank zpětné odkazy
Fotografické služby, vyvolávání | Pardubický kraj, FirmyvKraji.cz

plynové topení - PROKARAVAN e-shop. Ve pro Vaše karavany a obytná auta

plynové topení - PROKARAVAN e-shop. Ve pro Vaše karavany a obytná auta

Podrobné informace: Trumatic S 3002 Trumatic S 3002 je svým výkonem topení 3.400 W řešením pro všechny středně velké karavany. Technické údaje: Jmenovitý tepelný výkon: 3.400 W (5.500 W) Spotřeba plynu: 30-280 g/h (60-480 g/h) Hmotnost: 9.8 kg (17,5 kg) Originální kryt Truma není obsažen v objemu dodávky!
Kategorie: plynové topení do karavanu

Plíseň nohou | Abeceda Zdraví .cz

Plíseň nohou | Abeceda Zdraví .cz

Plíseň nohou AbecedaZdraví. cz > Diskuse > Alternativní metody léčby > Plíseň nohou Zobrazeny příspěvky 1 až 10 z celkem 12 Přeskočit na nejnovější příspěvky v diskusi "Plíseň nohou" Jarek (IP: **. **6.147. 201) 8.7. 2008 21:19 může UV záření fungovat jako hubitel plísně nohou? odpovědět >>> [#56329] bylinka (IP: **. **. 4.138) 9.9. 2008 21:46 Může trochu pomoci. Pokud ale chcete velmi účinnou léčbu, mohu pomoci speciálním gelem, který vás zbaví obtíží do týdne!!!! Volejte na 603867691 nebo meil hani. pavelkova@seznam.cz odpovědět >>> [#62145] Miroko (IP: **.
Kategorie: plísně nohou

Plynové infra kamna Noell - přenosná | i-Bazar.cz

Plynové infra kamna Noell - přenosná | i-Bazar.cz

Plynové topení – nová plynová kamna Noell - typ Pohoda – mobilní - vhodná náhrada za jakekoliv topení. Plynové topení je vybaveno spínačem pro zapálení a otočným regulátorem pro volbu jedné ze tří poloh teploty - na 10kg pb láhev – obsahuje i přípojnou hadici a regulátor,takže není již nic mimo pb láhve potřeba. Druh topení: katalytický plyn Výkon: 3800 WTopné médium: směs propan-butanSpotřeba: 1 hořák 300g/hodCena v obchodní síti 2800kč + DPHOdběr Ostrava osobní jinak poštou cena poštovné a balné 120kč - platba předem
Kategorie: plynová kamna noell

S plísní v bytech možná žijí tisíce obyvatel Mostecka - TZB-info

S plísní v bytech možná žijí tisíce obyvatel Mostecka - TZB-info

S plísní v bytech možná žijí tisíce obyvatel Mostecka Datum: 9.12. 2005 13:20   |  Zdroj: Anopress, Deník Mostecka Na Mostecku žije s plísněmi v bytech patrně několik tisíc lidí. " ... Příčinou bývá utěsnění nových oken, snížení teploty vytápění v bytě a omezení větrání kvůli úsporám energie," řekl včera Deníku Mostecka Ladislav Bukovský, expert na vady bytů. Mostecko - Na Mostecku žije s plísněmi v bytech patrně několik tisíc lidí. Riziko šíření plísní stoupá i s modernizací domů. Důvod? Například nízká informovanost obyvatel a špatně používaná plastová okna. " Velmi často je růst plísní podmíněn změnou mikroklimatu v uzavřených prostorech. Příčinou bývá přílišné utěsnění nových oken, snížení teploty vytápění v bytě a omezení větrání kvůli úsporám energie," řekl včera Deníku Mostecka Ladislav Bukovský, expert na vady bytů. Podle odborníků nelze hovořit o "plísňové kalamitě". Plísně byly, jsou a budou. "
Kategorie: plísně v bytech

Lícovky aneb každému na odiv

Lícovky aneb každému na odiv

Lícovky aneb každému na odiv Rubrika: Stavba Peloton (Dům a zahrada), 27. února 2007      Sdílet článek Cihla jako konstrukční materiál je využívána již po staletí a prošla dlouhým vývojem. S rostoucími nároky stavebnictví se změnily technologické postupy výroby a s nimi ruku v ruce došlo i ke změnám využití tohoto stavebního prvku. Klasické plné cihly, dříve obvyklý základní konstrukční materiál, jsou dnes takřka bezvýhradně nahrazeny cihelnými bloky. Lícové (režné) cihly posouvají cihlu od její původní funkce stavebního prvku do sféry dekorativního využití – své místo nachází při obkládání fasád, ve formě venkovního pohledového zdiva nebo jako krycí vrstva v interiéru. Lícové cihly, ať už máme na mysli keramické nebo jiné výrobky, mají celou řadu předností, zejména z pohledu tepelných a akustických vlastností. Jsou ale také výrazným architektonickým prvkem. Využívá se jich proto nejen pro drobné zahradní stavby (ploty, opěrné zídky) nebo jako efektních prvků v interiéru (krby, komíny, klenby), ale ponejvíc jako konečné úpravy fasády. Režné zdivo poskytuje dokonalou ochranu před povětrnostními vlivy včetně pronikající vlhkosti, vzdoruje plísním, kyselým dešťům i dalším agresivním vlivům ovzduší – v tomto ohledu se s ním jakákoli jiná finální úprava vnějšího pláště domu bude jen těžko srovnávat. Fasáda z lícových cihel je navíc při správném technologickém postupu zdění a spárování prakticky bezúdržbová.
Kategorie: plné cihly

Kategorie: