lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 5747
Čeká na schválení: 245
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » egypt » pletení šály

Nejnovější v kategorii egypt:


Alnagoni : Deníky

Alnagoni : Deníky

pletene na 2 jehlicich, ideální je plést obě rukavice najednou na jehlici, docílí se tak stejných rozměru rukavic (nebo plést jednu a pečlivě si psát postup) navod je orientacni... je treba vyzkouset a podle síly vlny a jehlic a velikosti ruky ditete uplest... * zacneme na 28+2okraj. oka (28+2oka při síle jehlic 2,5-3 a slabší vlně, jinak při síle jehlic 4 začít tak na 18+2oka) * pletene rantl - rub i lic 1 hl, 1 obr * po rantlu pokracujeme: lic hladce, rub obrace * pleteme do vysky asi kloubu prstu * na zuzeni spletame kazdou radu na zacatku a na konci rady dve oci * brzo se dostaneme na 5+2oci krajove a zase kazdou radu rozpleteme posledni oko az se dostaneme na puvodnich 28+2 okraj. oka ** timto krokem jsme se dostali k polovine rukavice tj. mame upleteny "nart" ruky a horni "tlamu draka" * ted budeme spletat opet kazdou radu dve oci na celkovy pocet 12+2 okraj. oka (tj. pleteme spodni ret draka)... pleteme tak dlouho, az se nam zda spodni ret dostatecne dlouhy * dal pokračujeme pletením spodního rtu draka a spodku rukavice az k rantlu * dopleteme spodni stranu rantlu rukavice tj. 1 oko hladce, 1 oko obrace, rub i lic Jestli jste dopletli az sem, tak gratuluju....
Kategorie: pletení rukavic návodSeznam zdrojů na téma pletení šály:


pletene - Česká republika, Oblečení - Česká republika, Na prodej
Pletení šál :: OZDRAVOVNA KRÁLOVSTVÍ
petrakot - svět pletení: popisy zdarma
Pletení, Plzeň, háčkování, svetry, čepice, šály | Pletení ,háčkování
NÁVODY PLETENÍ
Vysílač na Ještědu dostane šálu - Radio Praha
Centrum pro rodinu Zlín, o. s.
HAJANY - Návody, tipy, zkušenosti - Šály z volánkové příze - postup pletení i háčkování
Háčkované plavky, kalhotky, šaty. Pletené čepice a šály | Katalog stránek Webnode
Vzory pro ruční pletení | Bílá šála
Bambulková šála - Pleteme s Dulinkou - Blog Dáma.cz
Pletené šálky a šály... | Vítejte u Valinky
www.palanda.euweb.cz: pletené šály
Bambulková šála - videopostup - Ruční práce - MojeDílo.cz
VŠE CO MĚ BAVÍ A ZAJÍMÁ - PLETENÍ
Verunčina stránka
Pletená šála Marlen se střapci - MarLen
Vzory - RucniPrace.cz
Návod na pletení šály z příze SMC Schachenmayr Argentina | Stahuj cz filmy a MP3 zdarma
Chytré pletení

plyšák do mikrovlnky - Nejlepší Ceny.cz

plyšák do mikrovlnky - Nejlepší Ceny.cz

Nejlepší ceny > Téma plyšák do mikrovlnky Plyšák do mikrovlnky Termo Aroma Cozy Plush opička Ahoj! Jsem plyšová opička s hřejivým bříškem. Pod kožíškem mám tajemství, třešňové pecičky, které umí zahřát i schladit. V zimě si mě můžeš vzít ven a nebudou tě zebat ruce,... Termo Aroma Cozy Plush Kravička Ahoj! Jsem plyšová kravička s hřejivým bříškem. Pod kožíškem mám tajemství, třešňové pecičky, které umí zahřát i schladit. V zimě si mě můžeš vzít ven, aby tě nezábly ruce,... Hřejivý plyšák Hrošík Ahoj! Jsem plyšový hrošík s hřejivým bříškem.
Kategorie: plyšáci do mikrovlnky

MEDIUM - hudební skupina na Silvestr 2011, kapela na Silvestr 2011 - hudba na svatbu, hudba na ples, plesy, maturitní ples, hudba na maturitní plesy, hudba na firemní večírek, hudba na Silvestr 2011 - máme volný termín

MEDIUM - hudební skupina na Silvestr 2011, kapela na Silvestr 2011 - hudba na svatbu, hudba na ples, plesy, maturitní ples, hudba na maturitní plesy, hudba na firemní večírek, hudba na Silvestr 2011 - máme volný termín

Hlavní stránka Sháníte kapelu na Silvestr 2011? Nabízíme naše služby... Jsme ještě volní. Po téměř roční obj. nám pořadatel zrušil vystoupení. Dobrý den, vítá Vás hudební skupina Medium - hudba na ples, svatbu, firemní večírek či silvestr. Na hudební scéně působíme již od roku 1996 a naším cílem je Vaše vydařená oslava, svatba, svatební hostina či svatební party, zábava či Silvestr, úspěšný firemní večírek nebo prezentace, reprezentační i stužkovací maturitní ples a samozřejmě také oslava Vašich narozenin, stříbrné i zlaté svatby. V našem repertoáru se, kromě osvědčených českých hitů, stále více soustředíme na hity a "evrgrýny" zahraniční, které jsou v posledních letech, díkybohu, opět v popředí zájmu. Pro "fajnšmekry" hrajeme písně takových hvězd, jako např. E. Presley, F. Sinatra, E. Humperdinck, R. Orbison, T. Jones, ale i písně legendárních skupin, např.
Kategorie: plesy v pardubicích

Bydlení, stavebnictví - prodej a služby - Grygov - Atlasfirem.info

Bydlení, stavebnictví - prodej a služby - Grygov - Atlasfirem.info

Stavba a dodávky plotů a pletiv - okres... Výroba pletiva Grygov (Grygov) výroba drátěného pletiva. Výroba a prodej výrobků: čtyřhranné pletivo, napínací, vázací a ostnaté... najisto.
Kategorie: pletivo grygov

Montáž LPG pohonu do vozidiel

Montáž LPG pohonu do vozidiel

azet karta Autoklinika Holčík Kompletná diagnostika vozidla, testy bŕzd a tlmičov, nastavenie svetiel a stieračov, geometria a riadenie náprav, plnenie klimatizácií, servisné prehliadky, kompletné opravy, údržba vozidiel, karosárske a lakovacie práce, pneuservis, autoservis, opravy štartérov a alternátorov, opravy kompletného elektropríslušenstva motorových vozidiel, emisné kontroly, STK na kľúč, kontrola originality, montáž LPG, autoplyn. www. autoklinikaholcik.sk | Záriečie 117, Mestečko, SR AUTOPLYN Chovanec, s. r. o. Ponúkame prestavby vozidiel na LPG, meranie emisií - LPG a CNG, opravy a revízie zariadení na LPG a CNG, výmeny nádrží na LPG s prepadnutou životnosťou ( 10 rokov ), diagnostika, opravy a servis vozidiel všetkých značiek, montáž ťažných zariadení, montáž palubných počítačov, čerpacia stanica – predaj kvalitného nemeckého LPG z ľahkej arabskej ropy. www. autoplyn-lpg.sk | Zádubnie 91, Žilina, SR Vladimír Čambál - ABMONT Prestavba automobilov na propán-butánový pohon, autoservis, pneuservis, autoklampiarstvo. www. abmont.sk | areál JRD, Sládkovičovo - Malá Mača, SR IGAS, s. r. o. Technická služba montáže plynových zariadení do automobilov, prestavba automobilov na LPG. www.igas.sk | Bytčická 89, Žilina, SR ALTO - Electronic, s. r. o. Prestavovanie osobných a úžitkových vozidiel na alternatívny pohon stlačeným zemným plynom. www.cng.sk | Hattalova 12, Bratislava - Nové Mesto, SR Automotive AGS, s. r. o. Predaj a montáž splynovacích zariadení do automobilov, autodiagnostických prístrojov, informačných systémov a náhradných dielov do automobilov.
Kategorie: plyn do auta

Z&P Toner Service - Renovace inkoustových cartridgí

Z&P Toner Service - Renovace inkoustových cartridgí

Zjistíte-li tedy nízkou hladinu inkoustu, či nedostatečnost výtisků, doporučujeme kazetu vyjmout a přinést k naplnění. Prodloužíte tak výrazně životnost tiskové hlavy a tedy i samotné kazety, která ji obsahuje.
Kategorie: plnění tonerů

Kategorie: