lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 8260
Čeká na schválení: 21
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » cartridge » plavání lužánky

Nejnovější v kategorii cartridge:


Plavání

Plavání

Křestní jména Numerologie Horoskopy Seznamka pro maminky a těhulky Dětský bazar Vše o těhotenství, volbě porodnice a výchově dětí Navštivte naši drbárnu! Přidejte svůj názor na konkrétní dietu, cvičení nebo pohybovou aktivitu... Poslední komentáře... Tvrdnutí bříška, jinak vše fajn :-) RE: test test RE: Zatím ne... RE: nervozita z návštěvy doktora Nejlepší okamžik mého života :-* Kontakty na správce webu www. nasemimi.cz Copyright web, 2007-2011: provozovatel webu Copyright obsah, 2007-2011: autoři dat Plavání zpět na přehled způsobů snížení hmotnosti Plavání je sport, který je v dnešní velice uspěchané době, velice vyhledávaný. Není časově příliš náročný, pokud nejsme vrcholoví plavci, tak není nutná přesná pravidelnost ve výkonu tohoto sportu a z pohledu lékařů je to téměř ideální sport pro naše tělo. Tento sport mohou vykonávat téměř všichni jedinci, a to bez omezení věkové hranice. Dnes se stále více a úspěšně prosazuje dokonce plavání batolat a i lidé v pokročilém věku nejsou výjimkou, ba naopak je plavání pro ně vhodné, jako určitý druh rehabilitace. Při plavání dochází jednak k zapojení všech svalů, ale i k přímému kontaktu mezi vodní hladinou a naším tělem, čímž dochází k harmonii těla i duše.
Kategorie: plavání prsaSeznam zdrojů na téma plavání lužánky:


Na mateřské v Brně - portál pro rodiče a nastávající maminky
Moje záložky - bazen luzanky.
Primátor: Je to šťastný rok pro plavání v Brně
Lužánky | Just 42
SPORT - PLAVÁNÍ - plavecké sporty, plavci, neplavci, plovárny, plavecké kurzy, plavecký kurz, plavání a potápění.
Klub Slůně
Plavání pro děti v Brně - Diskuse - eMimino.cz
Plavání v bazénu za Lužánkami bude v akci a za zaváděcí ceny - iDNES.cz
Na mateřské v Brně - portál pro rodiče a nastávající maminky
Informace o kurzech | Klub plavecké školy Krokodýl Brno
Aktuálně: V Brne sa uskutočnili majstrovstvá republiky v skokoch do vody
Plavecký Blog | Reprezentace
Rady pro návštěvníky - Bazén za Lužánkami
Budoucnost plaveckého stadionu zpět v brněnských rukou. Jaká bude? | I Love Brno
Ústav 251
Ponava tradice a budoucnost sportu
Plavecký stadion za Lužánkami je bez tepla, lidé bez platu - iDNES.cz
Bazén za Lužánkami
Opravy Lužánek: O šatnách rozhoduje anketa - Brněnský deník
Bazén za Lužánkami zlevnil. Skoro o polovinu - Brněnský deník

Plesová sezona - březen 2011 - OLOMOUC.CZ

Plesová sezona - březen 2011 - OLOMOUC.CZ

BAROKNÍ PLES PRO MALÝ ZÁJEM ZRUŠENO Divadlo hudby Olomouc Taneční soirée jako pocta afektovanému stylu a jeho umělcům coby gurmánům tvarů a světla, ale taky jejich švindlům a iluzím v kulisách barokní veteše. Barokní program, barokní bufet, barokní tombola. Slosovatelná vstupenka s místenkou! Jen 79 míst v sále! Pořádá Divadlo hudby Olomouc ve spolupráci s Muzeem umění Olomouc jako poslední příspěvek k výstavě Olomoucké baroko / Výtvarná kultura 1620–1780. Vstupné 250 Kč. Vstupenky lze zakoupit v Divadle hudby (www. divadlohudby.cz, tel: +420 585 223 565, divadlohudby@divadlohudby.cz).
Kategorie: ples fakultní nemocnice olomouc

Jídlo a pití Praha 8 - hodnocené podniky, které nabízejí jídlo a pití v Praze 8 - sluzby.cz

Jídlo a pití Praha 8 - hodnocené podniky, které nabízejí jídlo a pití v Praze 8 - sluzby.cz

Jídlo a pití Praha 8 - jak hodnotit? Přidejte vlastní hodnocení firem a služeb jídla a pití v Praze 8, které jste našli. Podívejte se, co o jídle a pití v Praze 8 říkají ostatní. Na detailu každé prezentace klikněte na tlačítko hodnocení firmy a můžete přidat vlastní zkušenost. Využijte také možnosti a podívejte se na nabídky práce z Prahy 8, aktuální nabídky produktů a služeb z Prahy 8 nebo zakázky v Praze 8 adresované pro pražské jídlo a pití. Zadejte zakázku zdarma Nemusíte psát všem. Udeláme to za Vás. Dostanete nabídky, vyberete si tu nejlepší.
Kategorie: pizzerie praha 8

VYDÁNÍ OBČANSKÉHO PRŮKAZU - Informační server statutárního města Zlín

VYDÁNÍ OBČANSKÉHO PRŮKAZU - Informační server statutárního města Zlín

Dne 31.12. 2008 skončila platnost OP bez strojově čitelných údajů vydaných do 31.12. 2003. Povinnost výměny těchto OP nemají občané narození před datem 1.1. 1936 a nedošlo u nich ke změně povinných údajů zapisovaných do OP (např. změna stavu, změna názvu údaje o trvalém pobytu), a kteří mají v OP uvedenou dobu platnosti "bez omezení" nebo "platnost prodloužena bez omezení".
Kategorie: platnost op

Reprezentační ples Prahy 1

Reprezentační ples Prahy 1

JAK ZAKOUPIT LÍSTKY? Máte-li zájem zúčastnit se s rodinnými příslušníky, přáteli, spolupracovníky nebo obchodními partnery této společensky významné akce, je možno si zvolit některý z následujících programů účasti: 1. zakoupení celého kulatého stolu pro 10 osob ve Velkém sále za cenu 50 000 Kč, 2. zakoupení jednotlivé vstupenky ke stolu ve Velkém sále za cenu 4 000 Kč; při zakoupení 2 vstupenek budete společně usazeni u téhož stolu. Při zakoupení celého stolu bude pro Vás a Vaše hosty na stole připraveno kvalitní víno i nealkoholické nápoje. Samozřejmě Vám budou k dispozici i všechny open bary a rautové stoly v prostorách Paláce Žofín. Současně Vám nabízíme možnost prezentace formou umístění Vašeho loga dle Vašeho výběru v/na: 1. plesových novinách, které budou vytištěny v den plesu a budou obsahovat aktuální fotografie z dění na plese; po 22. hodině je při odchodu obdrží každý návštěvník, 2. programu, který bude připraven na každém stole, 3.
Kategorie: ples praha

i-EKIS : Výkon plechového radiátoru

i-EKIS : Výkon plechového radiátoru

Výkon plechového radiátoru (dotaz č. 5765) obor: Rekonstrukce otopné soustavy v objektu stav: zpracováno (VŠB TU, fa strojní) Dotaz Chaluš František 05.09. 2007 14:56 Dobrý den. Nemohu nikde najít informaci o výkonu plechových radiátorů. Nevíte, kolik Wattů má 1 plechový článek, rozteč 500mm, šířka 42mm, hloubka 200mm? Předem Vám děkuji za odpověď. S pozdravem Chaluš Fr. Potvrzení VŠB TU, fa strojní 07.09. 2007 09:47 Potvrzujeme příjem dotazu. Odpovíme nejpozději do 7 dní.
Kategorie: plechové radiátory

Kategorie: