lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 11407
Čeká na schválení: 260
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » cartridge » plemenná kniha čt

Nejnovější v kategorii cartridge:


kabelky, brašny, peněženky | levné zboží

kabelky, brašny, peněženky | levné zboží

PROČ NAKUPOVAT U NÁS Neuvěřitelně nízké ceny Kvalitní zboží za jednotnou cenu 99 Kč včetně DPH. Zázemí velké společnosti Denně pro Vás expedujeme desítky balíků. Rychlé doručení objednávek Zpravidla do druhého dne, téměř vše držíme skladem. Nízká cena za poštovné Ani za poštovné nezaplatíte více než 99 Kč. Garance záruky na zboží 2 roky plná záruka a možnost vrácení zboží do 14 dnů od zakoupení RYCHLÉ ODKAZY Levné kabelky Levné brašny Ptákoviny Levné parfémy Vtipné dárky Levné peněženky Hrnky na kávu Levné šperky Rádi poradíme: Tel. : +420 222 364 830 Tel. : +420 777 663 666 E-mail: info@vseza99.cz Skype: masanta.com ICQ: 484059325 PŘIHLÁŠENÍ ZÁKAZNÍKA
Kategorie: plátěné kabelkySeznam zdrojů na téma plemenná kniha čt:


SCHČT: řád PK ČT
Informace pro majitele a chovatele českého teplokrevníka - iFAUNA
2743 Pinot Grigio - Stáj Fischer - Stáj Fischer
TB Diamond
SCHČT: Svaz chovatelů českého teplokrevníka
Martinický šampionát mladých koní 4. - 7. srpna 2011
carinus
RANČ SOKOLÍ HNÍZDO - PURA RAZA ESPAÑOLA
Problémy s původem a chovností - konicci.cz
Jezdectvi.cz - novinky
Inseminace čerstvým spermatem | ERC s.r.o.
KWPN koně v ČR - Novinky
Naše koně
JSML.cz
Annie Jump | Annie Jump
pdf:kniha.pdf_Searching Articles
Koně na prodej
Plemenná kniha ČT on-line - iFAUNA
online plemenná kniha českého tepllokrevníka | Pferd-ct
Asociace svazů chovatelů koní - ASCHK ČR, o.s.

Kroměříž PL - 8B - toxirehabilitační oddělení - Prevence a léčba závislosti na alkoholu

Kroměříž PL - 8B - toxirehabilitační oddělení - Prevence a léčba závislosti na alkoholu

Otevřené oddělení pro muže a ženy závislé na alkoholu nebo nealkoholových drogách, zejména na lécích, dále poskytuje detoxifikační pobyt pro drogově závislé a kombinované závislosti před nástupem do léčebných komunit. Léčba probíhá pod vedením lékaře-psychiatra, klinického psychologa,sociální pracovnice a střednězdravotnického personálu s erudicí v oblasti léčby závislostí. Léčba má režimový a komunitní charakter, její součástí je skupinová psychoterapie, edukace, komplex biologické odvykací léčby a pracovní terapie. Oddělení 8b je převážně zaměřeno na zvládnutí odvykacích stavů a stabilizace zdravotního stavu pacientů, dále na jejich vzdělávání týkající se problematiky závislosti. Motivovanější pacienti jsou zařazeni do menší psychoterapeutické skupiny pod vedením psychologa, která je zaměřena na bližší sebepoznání a pochopení souvislostí závislostního chování. Součástí léčby je i možnost překladu na odd. 15, kde probíhá intenzivnější psychoterapie. Rodinní příslušníci pacientů mohou využívat nabídky pravidelných setkání s lékařem a psychologem oddělení, která jsou podle potřeby věnována vzdělávání o problematice závislosti či řešení konkrétních rodinných, manželských a osobních problémů. Po absolvování komplexní protialkoholní je naším pacientům nabízena možnost docházet do psychiatrické a psychologické ambulance a také pravidelné, jednou měsíčně konané A-kluby, kde se bývalí pacienti (absolventi) setkávají s aktuálně hospitalizovanými a mohou si zde předávat cenné informace, zkušenosti a rady. Na toto setkání jsou pravidelně zváni i blízcí našich pacientů.
Kategorie: pl kroměříž

Látková taška přes rameno - Diskuze Omlazení.cz

Látková taška přes rameno - Diskuze Omlazení.cz

panda08 5. 9. 2010 13:44 hod. Ahoja, prosímvás nevíte, kde sehnat velkou, jednoduchou-ideálně plátěnou tašku/kabelu přes rameno? Potřebuju, aby se mi do ní vešel notebook, nabíječka, sešit a velká lahev pití(takže právě relativně velkou). Měla jsem jednu úžasnou po pratetě, ale rozpárala se. Mám ráda takový ten jednoduchý styl(jeany-kabátek-plátěnky) tak k tomu hledám nějakou neutrálnější tašku, ale přijde mi, že jsou buď jen kožené, nebo strašně barevné a když už je velká-tak je hrozně málo hluboká. Nemáte nějaké tipy? Děkuji perichorese 5. 9. 2010 13:48 hod. Určitě se podívej na fler.cz, tam je látkových tašek hrozně moc a pěkných.
Kategorie: plátěné tašky přes rameno

Zatravňovací tvárnice - EkoDrain

Zatravňovací tvárnice - EkoDrain

NECHTE SI U NÁS ZHOTOVIT NÁVRH TECHNICKÉHO ŘEŠENÍ ZDARMA >> Zatravňovací tvárnice Zatravňovací tvárnice, zatravňovací panely. Výroba v České Republice. Plastové zatravňovací tvárnice jsou lehké, snadno se pokládají a jsou a extrémně odolné. Možnost pojezdu i nákladními auty. Šetří Váš trávník a umožní snadnou údržbu. ZVÝHODNĚNÉ CENY A PODMÍNKY Vyrobeno v České Republice. Krátký dodací termín. Informujte se o zajímavých cenách při odběru na celé palety (270 ks) nebo při odběru v kombinaci se žlaby NICE100.
Kategorie: plastové zatravňovací tvárnice

STŘEŠNÍ KRYTINY - TECHNIKA TRADE s.r.o.

STŘEŠNÍ KRYTINY - TECHNIKA TRADE s.r.o.

TECHNIKA TRADE s. r. o. STŘEŠNÍ KRYTINY Plechová střešní krytina SAFÍR, KRON, nebo nově RUBÍN PLUS je moderní střešní krytina s univerzálním použitím. Své příznivce si získává především díky výborným užitným vlastnostem a velmi dobrému poměru kvality a ceny. Krytiny jsou vyráběny v pásech a podle individuální potřeby dané stavby pak stříhány na míru až do délky 6,5 m (stupňováno po 50 mm), což umožňuje eliminovat odpady a výrazně zkrátit dobu montáže. K plechové střešní krytině patří také kompletní systém doplňků, umožňující řešit odvětrávání střechy, prostupy, zakončení, zlomy a jiné požadavky projektantů a architektů. Široká paleta standardních barev a povrchů umožňují sladění krytiny s fasádou a ostatními stavebními prvky. Plechová střešní krytina v provedení SAFÍR a KRON nabízí volbu tvaru tašky podle individuálního přání zákazníka. Nezaměnitelný charakter provedení RUBÍN PLUS pak ocení zejména ti, kteří chtějí zdůraznit zvýrazněné profilování tašky. Nízká hmotnost plechové střešní krytiny SAFÍR, KRON a RUBÍN PLUS (cca 4,7 kg/m2) šetří nejen náklady na vybudování krovu, ale také náklady na přepravu, skladování, manipulaci i montáž. V porovnání s pálenou či betonovou taškou je výsledná hmotnost plechové střešní krytiny SAFÍR, KRON a RUBÍN PLUS přibližně desetinová.
Kategorie: plechová krytina

3D plánování kuchyní on line | Poradte.cz

3D plánování kuchyní on line | Poradte.cz

nyní se nacházíte na poradně Poradte.cz na » hlavní strana / Domácnost a bydlení /... Vložit novou otázku 3D plánování kuchyní on line Autor: já® Datum: 29.10. 08 02:23 odpovědí: 2 Nemáte prosím někdo odkaz na možnost samonaplánování si plánku 3D kuchyně na netu? Na koupelnu jsem našla tohle: http://www.sanitec.cz/ - na pravé straně, program pro plánování se stáhne bez problémů, je tam skvělý polopatický návod. Potřebuji ještě naplánovat kuchyň. Upozornění Tato otázka je 1157 dnů bez odpovědi a proto byla uzavřena. Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku. návrat do rubriky Seznam odpovědí: čekejte prosím, probíhá přenos dat... Pro zobrazení struktury odpovědí klikněte zde Pro skrytí struktury odpovědí klikněte zde Pro zobrazení struktury odpovědí klikněte zde Odpovědi na otázku: Autor: bobeson* Datum: 29.10. 08 07:43 Předmět: RE: 3D plánování kuchyní on line Dobrý den, plánování kuchyně je na stránkách IKEy, stáhněte a nainstalujte.
Kategorie: plánovač kuchyně

Kategorie: