lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 13609
Čeká na schválení: 18
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » canon » pizza plzen

Nejnovější v kategorii canon:


PIZZA AMANTE - pizzeria PŘEROV

PIZZA AMANTE - pizzeria PŘEROV

Nabízíme rozvoz Italské pizzy těstovin, salátů a dalších jiných doplňkových sortimentů až k vám domů. Contact telefon 774004444 web www. pizzaamante.cz email pizzaamante@seznam.cz Pizza Amante Sušilová 42 75002   Přerov Opening hours
Kategorie: pizza amanteSeznam zdrojů na téma pizza plzen:


Pizza Májovka
Jídelní lístek Express Pizza - Pizza Pizza Plzeň / Rozvoz pizzy a dalších jídel v Plzni zdarma!
Pizza Májovka
PIZZERIE CORTINA
Rozvoz pizzy Plzeň - Pizzeria U Veselých - kontakt
Pizzerie Plzeň | Restaurace Plzeň Doudlevce | U Gigantu
Jídelní lístek - Restaurant Pizzerie Dolce Vita Plzen
Rozvoz pizzy Plzeň, Rokycany zdarma - rozvoz čína / pizza Plzeň Rokycany
Rozvoz pizzy - Pizza Plzeň
Pizzamo > Plzeň - Rozvoz pizzy a jídla
Pizza Plzeň
Pizzerie - okres Plzeň-město  -  Najisto
Pizzerie u Kmotra - Plzeň - Home
Pizza Májovka - Firmy.cz
Pizza Roma Plzeň
Pizzerie a pizza Plzeň, piza, pizerie v Plzni, pizérky, picérky
Pizza Plzeň
Pizzerie
Kocour Kuk
Hromadné slevy - pizza Plzeň | Skrz.cz

Chlazení suché - soudek na pivo SCH-23 6210/C, EGE | GASTROART, spol. s r.o.

Chlazení suché - soudek na pivo SCH-23 6210/C, EGE | GASTROART, spol. s r.o.

Popis produktu: Jeho chladicí kapacita 23l/hod vyhovuje malým restauracím, barům, nebo pro použití při rodinných oslavách. teplotu chlazeného nápoje je možné nastavit termostatem. Vnitřní nosná konstrukce je z nerezového plechu, vnější je z plastu. Chladicí vlnovec je vyroben z nerezové trubky DIN 1.4301. Čepování piva je možné přímo z nerezového KEG-sudu. Výčepní kohout umožňuje čepování piva s nastavením pěnivosti. Nápoj se stáčí přitažením rukojeti k sobě, při pohybu rukojeti od sebe se stáčí pouze pivní pěna. Použité materiály splňují požadavky hygienických norem a jsou zárukou dlouhé životnosti zařízení. Pivní soudek je ke KEG-sudu připojen kalibrovanými hadicemi 9,5x6,7mm na rychlospojky nebo hadicemi jiných rozměrů přes redukční spojky. Technické údaje: Bez kompresoru.
Kategorie: pivni soudek

PIZZA MAMMA MIA s.r.o., Ostrov

PIZZA MAMMA MIA s.r.o., Ostrov

Výpis z obchodního rejstříku - aktuální výpis Tato stránka obsahuje aktuální výpis údajů firmy PIZZA MAMMA MIA s. r. o. Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce zobrazena rodná čísla a data narození fyzických osob, kompletní výpis včetně rodných čísel a dat narození naleznete v originálním výpisu obchodního rejstříku na stránkách justice.cz, IČO: 25246046   Výpis z obchodního rejstříku uváděný na stránkách serveru Kurzy.cz má pouze informační hodnotu k datu uvedenému v záhlaví výpisu, nenahrazuje oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech, např. při jednáních se státními úřady. Oficiální výpis je možné pořídit u libovolného rejstříkového soudu, v jakékoli notářské kanceláři, na obecním či městském úřadě a na pobočkách pošty se službou Czech POINT. Seznam firem, subjektů podobného jména Agentura Mia s. r. o. Cafe pizza pod kostelem s. r. o. Di Mia s. r. o. FAVOLE DI PIZZA spol. s r. o. FORTYS PIZZA s. r. o. M. I. A. group, s. r. o. Mias OC spol. s r. o. Mr. Pizza s. r. o. Nadační fond MAMMA PIZZA BANDITOS s.
Kategorie: pizza mama mia karlovy vary

Pivní chlazení PYGMY 15 - komplet bombička a adapter na 5l soudky

Pivní chlazení PYGMY 15 - komplet bombička a adapter na 5l soudky

Pivní chlazení PYGMY 15 je určeno k profesionálnímu chlazení, stáčení a podávání kvalitně vychlazeného piva v domácím prostředí a menších zahradních party. PYGMY 15 svým výkonem 15-20 l/hod. a malými rozměry 160 × 270 × 340 mm tvoří špičku mezi domácími stolními chladiči. Chladící výkon 15-20 l/hod. ( 30-40 kvalitně vychlazených piv během jedné hodiny ). Moderní kompresorová chladící jednotka Lindr využívá vstupní energii k přímému převodu na chlad a tím zaručuje minimální energetickou náročnost. Kvalitně vychlazené pivo je připraveno v thermobloku již po 2-4 min. od zapnutí přístroje. Chladící technologie Lindr je o 45 % výkonnější než její elektrický příkon. Kompletní konstrukce i šnek jsou zhotoveny z nerezové oceli.
Kategorie: pivní soudky 5l

PIZZA MAMMA MIA s.r.o., Karlovy Vary

PIZZA MAMMA MIA s.r.o., Karlovy Vary

Pizzeria. Pobočka: -Ostrov, Jáchymovská 185 -tel. 353615862. zobrazit celý text... Další firmy z oboru: SLUŽBY
Kategorie: pizzeria mama mia karlovy vary

pilsnerpubs.cz at Website Informer. PilsnerPubs | Hospody a restaurace Plzeň

pilsnerpubs.cz at Website Informer. PilsnerPubs | Hospody a restaurace Plzeň

WWW. PILSNERPUBS.CZ Visit www. pilsnerpubs.cz General Info Stats & Details Whois IP Whois Expand all blocks PilsnerPubs | Hospody a restaurace Plzeň Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení. Keywords: kluby, beer, restaurace, simsalabim, the pub, pizza bossi, pilsnerpubs, hodnocení hospod, kubánská restaurace plzeň, sedmé nebe plzeň Daily visitors: 1 233 Daily pageviews: 1 602 Alexa Rank: 2048965
Kategorie: pizza bossi plzen

Kategorie: